Haber

Muratpaşa Belediyesi’nin yönetim sistemi Turunç Masa 9 yaşında

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin yönetim sistemi Turunç Masa, 9’uncu yılını kutladı. Belediye fuayesinde Turunç Masa çalışanlarıyla birlikte pasta kesen Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Turunç Masa, kamu hizmetlerini tüm Muratpaşa halkına eşit şekilde ulaştırmak konusunda en önemli gücümüzdür.”

Muratpaşa Belediyesi’nin 17 Kasım 2014’te çalışmalarına başlayan halkla ilişkiler ve iletişim projesi Turunç Masa 9 yaşına girdi. Turunç Masa çalışanları projenin doğum gününü Başkan Uysal ile pasta keserek kutladı. Lider Uysal, Turunç Masa’nın özveri ve disipliniyle emsallerinin en iyi örneklerinden biri olmayı başardığını belirterek, kendisine daha nice yıllar diledi. Uysal, “Türkiye’nin en disiplinli ve sistemli yönetim sistemini sahaya yansıtıyorsunuz. Bunun Türkiye’miz için bir yönetim devrimi olduğunu düşünüyorum. Turunç Masa, kamu hizmetlerini tüm Muratpaşa halkına eşit şekilde ulaştırmak konusunda en değerli gücümüzdür. Teşekkür ediyorum.” herkese çok teşekkür ederim. Çabalarınız için teşekkür ederim.”

Turunç Masa, belediye başvuru masası, 7/24 destek çağrı merkezi, mobil ekipleri, sosyal medya, web ve basın birimleriyle 17 Kasım 2024 tarihinden bu yana Muratpaşalıların istek, öneri ve şikayetlerini analiz eden bir yönetim projesi haline geldi. Turunç Masa ile ilçe sakinlerinin istek, öneri ve şikayetlerini doğrudan belediyeye iletebilmelerini sağlayan Muratpaşa Belediyesi, adeta Muratpaşa’nın nabzını tutuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu