Haber

Mansur Yavaş’tan Meral Akşener’e teşekkürler

DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, bugün partisinin meclis küme toplantısında yaptığı konuşmada, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Yüksek Seçim Kurulu üyelerine hakaret ve siyasi yasak olduğu gerekçesiyle tutuklanması kararına tepki gösterdi.

Akşener, “Linç edilmeye çalışılan Kılıçdaroğlu Bey’in yanına nasıl koştuysam, bu kez de Ekrem İmamoğlu’nun yanına koştum” dedi. Bugün amaçları Ekrem Başkan’dı. Bu nedenle UYGUN Partisi olarak yılmadan yanında olduk. Eğer bu lider yarın Mansur’un liderini kendine hedef koyarsa biz de bir an bile düşünmeden, bir dakika bile gecikmeden onun yanında dururuz. Bugün ‘Saray sizinse Saraçhane bizim’ dediğimiz gibi gerekirse ‘Beştepe sizin, Ankara bizim’ de diyebiliriz.

Akşener, konuşmasının bu bölümünü de Twitter hesabından video olarak paylaştı.

Akşener’in Twitter’daki paylaşımına yanıt veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı’na teşekkür etti.

Yavaş, “Teşekkürler Sayın Genel Önder. Millet İttifakı olarak Ankara’yı hep birlikte kazandık, Millet İttifakı olarak hukukun üstünlüğünü, tam demokrasiyi hep birlikte gerçekleştireceğiz. Hukuksuzluklara karşı her zaman bir arada duracağız, izin vermeyeceğiz. Milletin iradesini yok sayıyorlar.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu