Haber

Haluk Levent’i Suçlayan Deniz Akkaya, Binlerce Takipçisini Kapattı

Geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımlarla Haluk Levent’i hedef alan Deniz Akkaya, Instagram hesabını kapatmıştı. Deniz Akkaya, aralarında ünlü model Sezgin Baran Korkmaz’ın da bulunduğu Haluk Levent’i dolandırıcılıkla suçladı.

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından ekibiyle birlikte afet bölgesindeki depremzedelerin yardımına koşan Haluk Levent, sosyal medyada kendini gösteren kişilerle uğraşmak zorunda kaldı.

Biri de Deniz Akkaya…

Akkaya, önceki gün yaptığı paylaşımla Haluk Levent ve Sezgin Baran Korkmaz’ı dolandırıcılıkla suçladı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir kişiye para teslim edenler cahildir! Bu özel uçak fotoğrafı değil, bu geçmiş davalar değil. Bu fotoğrafın açıklaması yok. “

Ardından bir açıklama daha yaptı, “Dünden beri kaç kere özür diledin? Bu nasıl bir duruşsuzluk. Saklayacak hiçbir şeyi olmayan adam Elif gibi dimdik duruyor. 2 ay önce dolandırdığın insanlar yola çıkmak için bekliyor. hava. Neredeyse hazırlanma zamanı”.

İddiaların odak noktası olan Haluk Levent, Twitter’dan yaptığı açıklamada, Akkaya’ya 5 milyonluk dava açacağını ve bu parayı depremzedeler için kullanacağını söyledi.

Deniz Akkaya, binlerce takipçisi olan Instagram hesabını, magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımlarının ardından açıklama yapmadan kapattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu