Ekonomi

Altın markalar ödülleri sahiplerini buldu

İSTANBUL (İGFA) – Ünlü manken-sunucu Ece Erken ve ünlü sunucu Mesut Yar’ın sunduğu Türkiye Altın Marka Ödülleri’ne iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Bodrum’un ilk hazır mutfağını üreten Bodrum Mutfak Mobilyaları düzenlenen törenle Yılın Dekorasyon Markası ödülüne layık görüldü.

Yılın en iyilerinin ödüllendirildiği gecede; Yılın CEO’su Renault Maıs CEO Berk Çağdaş, Yılın Giyim Markası Kığılı, Yılın Power Brand’i Shell &Turcas, Yılın Reklam Markası Halkbank-Kerem Alışık, Yılın Havayolu Markası Pegasus, Yılın Programı Babala TV Konuları Açık Mikrofon, Yılın Bağlantı Markası Turkcell, Pürüzsüzlük Hareketi CZN Burak, Uluslararası Yılın Turizm Markası Raffles Hotel, Yılın Dekorasyon Markası Bodrum Mutfak Mobilyaları seçildi.

Yılın Dekorasyon Markası ödülüne layık görülmekten onur duyduklarını belirten, Bodrum Mutfak Mobilyaları Kurucusu Mustafa Güneri, “Müşterilerimizin yaşam alanlarını daha güzel, estetik ve işlevsel hale getirmek için her zaman yaratıcı tasarımlar ve kaliteli ürünler sunmaya odaklandık. Bu ödül, vizyonumuzun başarıyla gerçekleştirildiğini kanıtlıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu